website-img
six-line

طراحی اپلیکیشن و سایت مجموعه قانون گستر

زاوش

طراحی اپلیکیشن و سایت مجموعه قانون گستر

مجموعه قانون گستر (پایگاه توانمند سازی مدیران) با مدیریت مهندس وحید حاجی زاده در زمینه مشاوره و برگزاری رویدادهای تخصصی در زمینه قوانین تامین اجتماعی، مالیات و کسب و کارها فعالیت می کنند. اپلیکیشن قانون گستر با امکانات متنوع این امکان را به کاربران می دهد تا ویدئو های آموزشی در زمینه های تامین اجتماعی، قوانین کار و مالیات را به راحتی مشاهده کنند. همچنین امکان ثبت پرسش و دریافت پاسخ از طریق این اپلیکیشن برای کاربران وجود دارد. این اپلیکیشن امکان ثبت نام در رویدادها و کارگاه های آموزشی را برای کاربران قانون گستر محیا می کند.

این اپلیکیشن در سیستم عامل های اندروید و ios طراحی گردیده است که از طریق لینک زیر می توانید این اپلیکیشن را دانلود کنید. در طراحی اپلیکیشن موبایل قانون گستر از جدیدترین متودولوژی های نرم افزاری روز استفاده شده است و سعی شده است تا علاوه بر ظاهری زیبا، کارکردی راحت برای کاربران داشته باشد. از مزیت های این اپلیکیشن پنل کاربری آسان آن برای به روزرسانی اطلاعات اپلیکیشن و دریافت گزارشات مدیریتی می باشد.

لینک دانلود اندروید

لینک دانلود ios

اپلیکیشن قانون گستر

contact-us-img

درباره زاوش:

شرکت مشاوران سیستم های پیشرفته زاوش علاوه بر خدمات طراحی سایت، نرم افزارهای موبایل و سئو به شما کمک می کند تا کلیه فرایندهای سازمانی خود را مکانیزه کنید و کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

نشانی:

تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، کوچه دوم، پلاک 15