website-img
six-line

خدمات زاوش

شرکت زاوش با تجربه طراحی و توسعه بیش از صدها وب سایت، اپلیکیشن موبایل و نرم افزارهای اختصاصی برای کسب و کارهای ایرانی و بین المللی، این توانمندی را دارد که راهکاری کاملا مطابق با نیازهای هر کسب و کار را ارائه دهد.
شرکت زاوش بعد از تولید و توسعه راهکارها نیز، با خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت تا کسب نتیجه ای مطلوب، در کنار کسب و کارها خواهد بود.

امروزه داشتن یک سایت خوب به یکی از الزامات موفقیت کسب و کارها تبدیل شده است . طراحی سایت اصولی و مطابق بــا استانداردهای سئو به شما کمک می کند تا در معـرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید و بتوانید برای مشتریان خود ارزش آفرین باشید.

ادامه مطلب

سئو سایت فقط مربوط به بهینه سازی سایت برای موتورهای جست وجو نیست بلکه ما تمام پارامترهای سئو را به درستی در سایت شما پیاده سازی می کنیم تا وب سایت شما کارآمد تر شود، محتوای مورد نیاز کاربر را ارائه دهد و کاربران بتوانند به راحتی سایت شما را پیدا کنند و از آن استفاده کنند.

ادامه مطلب

استفاده از موبایل های هوشمند با سرعت چشم گیری در حال افزایش بود و در سال 1399 با شیوع ویروس کرونا، تمایل مردم برای استفاده از اپلیکیشن های موبایل و اینترنت نیز بیشتر از قبل شد. امروزه از هر دو ایرانی حداقل یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار صعودی می باشد. طراحی اپلیکیشن موبایل علاوه بر اینکه باعث می شود کاربران به سادگی به مصولات و خدمات و مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سهولت دسترسی قابل توجهی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند.

ادامه مطلب

روز به روز بر کاربرانی که ترجیح می دهند خرید خود را از طریق اینترنت انجام دهند افزوده خواهد شد. با گسترش فروشگاه های اینترنتی بزرگ در دنیا و همینطور در ایران، تقریبا اکثر مردم تجربه خرید از اینترنت را داشته اند و همواره بر اعتماد مردم برای خرید از فروشگاه های اینترنتی افزوده می شود. اگر شما هم قصد دارید تا محصولات خود را از طریق اینترنت به فروش برسانید حتما این مطلب را دنبال کنید.

ادامه مطلب

امروزه بسياری از سازمان‌ها برای رفع نیازهای خود در اقدام به خرید نرم‌افزارهای آماده از شرکت‌های تولید نرم‌افزار می‌کنند؛ در این نرم‌افزارهای قدرتمند، تمام تلاش بر آن است که نیازهای هر سازمانی با همان بسته نرم‌افزاری آماده مرتفع شود. در عين حال، در اکثر اوقات هزینه و امکانات نرم‌افزار خریداری‌شده بسیار بیشتر از نیاز سازمان می‌باشد و معمولا نیازهای سازمان با راه حل‌های ساده و کم هزینه‌تر قابل رفع می‌باشد.

ادامه مطلب
contact-us-img

درباره زاوش:

شرکت مشاوران سیستم های پیشرفته زاوش علاوه بر خدمات طراحی سایت، نرم افزارهای موبایل و سئو به شما کمک می کند تا کلیه فرایندهای سازمانی خود را مکانیزه کنید و کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

نشانی:

تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، کوچه دوم، پلاک 15