website-img
six-line

طراحی سایت

Web Design

امروزه داشتن یک سایت خوب به یکی از الزامات موفقیت کسب و کارها تبدیل شده است . طراحی سایت اصولی و مطابق بــا استانداردهای سئو به شما کمک می کند تا در معـرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید و بتوانید برای مشتریان خود ارزش آفرین باشید. 021-44819072

در زندگی دیجیتالی امروز داشتن وب سایت برای یـــک کسب و کـــار یکی از الزامات می باشد . تفاوتی نمی کند که شما یک کسب و کار بزرگ یا کوچک هستید، اگــر شما یک کسب و کاری دارید که برای آن وب سایتی تهیه نکرده اید قطعا فرصت های زیادی را در کسب وکار خود از دست داده اید.

یک وب سایت به تنهـــایی می توانـــد شروع استراتــژی های بازاریـــابی مختلفی باشد کــه این استراتژی ها به کسب و کار شما جهت موفقیت کمــک می کنند. دنیـــای وب به نسبت ســـایر روش های بازاریابی محدودیت مکانی و زمانی ندارد و کاربـران شمــا می توانــنــد برای مشاهـــده اطلاعات و محصولات کسب و کار شما احتیاج به زمان و مکان خاصی ندارند.

اگر تمایل دارید که از تبلیغات در فضای اینترنت استفاده کنید، وب سایت شما در مرکز تمامی ،کمپین های شما قرار دارد. تبلیغات در سایت های شبکه های اجتماعی، تبلیغات در فوروم ها تبلیغات کلیکی یا ادوردز گــوگــل و تبلیغــات در اپلیکیشن های موبایـل همگی وابستـه به وب سایت شما می باشند و اگر شما وب سـایت مناسب و صفحات فرود اختصاصی نداشتـه باشید عملا هیچ یک از این روش های تبلیغات نتیجه ی مطلوبی نمی دهند.

website-img

مشاوره فروش

Consulting
six-line

درزاوش ما بر این باور هستیم که هر مشتری نیازمندی های خاص خودش را دارد و یک نسخـــه را بـــرای دو مشتری نمی دهیــــم! ما لیست دقیــــــقی از نیازهــای شما و خدماتی که قرار است برای سایت شما ارائه شود تهیه می کنیــم و تعیــــین هزینـه نهایی را بر اساس آن انجام خواهیم داد.

یکی از اصلی ترین فاکتورهایی کـــه در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار خـــــواهد بـود این است که ابتدا نوع وب سایت خود را مشخص کنیـــد. در شـــــرکت زاوش ما وب سایت هارا به سه گروه تقسیم بندی می کنیــــم و بر اساس این گـــــروه ها هزینه طراحی وب سایت مشخص خواهد شد.

تعرفه

Price
six-line
website-img
six-line

چه تکنولوژی برای طراحی سایت بهتر است؟

Web Design

با یک جستجوی ساده در اینترنتی در رابطه با اینکه بهترین تکنولوژی برای طراحی وب سایت چیست به نتایج و جواب های متناقضی خواهید رسید و بیشتر از اینکه جواب ســــوال خود را دریافت کنید باعث سردرگمی شما خوهد شد. در این بخش می خواهیم یک بار به این سوال پاسخ دهیم و این چالش را حل کنیم.

هیچ تفاوتی بین اینکه وب سایت با استفاده از چه تکنولوژی توسعه داده شود، وجود ندارد. هرچند اگر وب سایت شما بازدید کنددگان زیادی داشته باشد و فرایندهای آن پیچیده باشد نه تنها مهم است با چه تکنولوژی نوشته شود بلکه در هریک از زبان های برنامه نویسی مهم است که از چه زیرساختی و معماری استفاده شود. اما در مورد یک وب ســـــایت شرکتی یا یک وب سایت فروشگاهی ساده خیلی تفاوتی ندارد که با چه تکنولوژی توسعه داده شود، بلکه مهم این است که وب سایتی کــــه در نهــــایت توسعـــــه داده می شــــود استاندارد باشد، اصول طراحی وب سایت به درستی رعایت شده باشد و از لحاظ موتورهای جستجو بهینه باشد.

در نتیجه هر وب سایتی که به درستی پیاده سازی شده باشد شانس موفقیت دارد و اینکه وب سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده مثل وردپرس یا جوملا توسعه داده شده باشد یا با استفاده از زبان های asp.net یا php برنامه نویسی شده باشد تفاوتی نخواهد کرد. مهم این است که طراحی وب سایت خود را به شرکت یا تیمی بسپارید که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد و بتواند مشکلاتی که در آینده ممکن است برای وب سایت شما پیش آید را پیشبینی کند و از ابتدا برای آن چاره ای اندیشه باشد.

website-img
six-line

دسته بندی طراحی سایت زاوش

Web Design

در ادامه جلمه بالا باید بگوییم که هزارات پروژه موفـــق و هــــزاران پروژه شکست خورده با هر کدام از تکنولوژی هایی که برخی بر روی آن ها تعصب دارند نوشته شده است. پس ایـــــــــن واقعیت را ثابت می کند که تکنولوژی پیاده سازی خیلی در موفقیت یا عدم موفقیــت وب سایت شما تاثیر ندارد.

همچنین در فرایند انتخاب پیمانکار طراحی وب سایت به این موضوع توجه کنــید کــــه شرکتی که طراحی وب سایت شما را بر عهده خواهد گرفت با اصول سئو آشنــــــا بـاشد و استانــــــدارهای سئو تکنیکال را در همان ابتدای توسعه وب سایت برای وب سایت رعایت کند.

شرکت زاوش از چه تکنولوژی برای طراحی سایت استفاده می کند؟

همانطور که در بالا ذکر شد تکنولوژی و زبان برنامه نویسی در طراحی سایت در بیشتـــر مواقع برای صاحب کسب و کار و کاربران وب سایت تفاوتی نمی کند. اما به هرحال برای صاحبــان کسب و کار مهم است که بدانند وب سایت آن ها با چه تکنولوژی طراحی و توسعه داده شده است.

طراحی سایت در شرکت زاوش هم به صورت برنامه نویـــسی اختصــــاصی و هم بــــه صورت طراحی سایت با وردپرس انجام می پذیرد.

وب ســـایت های اختصـــــــاصی زاوش با استفـــاده از تکنولوژی net.asp توسعه داده خواهد شد و زبان سمت سرور آن #C می باشد. همچنین این شرکت در فرایند طراحــــی وب سایت از تکنولوژی ها و کتابخانه های متعددی همانند ,html5 ,CSS3, React Js ,Next Js ,Angular ,Bootstrap ,Javascript ,Jquery.... استفاده می کند.

وب سایت شرکتی

منظور از وب سایت شرکتی، وب سایتی است که در آن شما اقدام به معرفی محصولات، خدمـــات و کسب و کار خود خواهید کرد. این وب سایت ها امکانـــات پایــــه ای تمامی وب سایت هارا دارا خواهند بود. امکـــاناتی نظیر : ،صفحه درباره ما، صفحه محصــولات، صفحـــــه خدمــــات صفحه گالری، صفحه تماس با ما، معـــرفی مشتریـــــان و صفحاتی که کل مجموعه را معرفی خواهند کرد.

وب سایت فروشگاهی

منظور از وب سایت فروشگاهی وب سایتی است که علاوه بر معرفی محصولات، خدمات و کسب و کار، ایـن امکــــان را به مشتریان می دهد تا بتوانند محصولات و خدمــــات شما را به صورت آنلاین خریداری کنند و از طریق درگــــاه پرداخت بانکی، هزینه سفارش خود را پرداخت نمــــایند. در ایــــن نوع وب سایت ها پنل مدیریتی شامـــل گزارشاتی از سفارشـــات مشتریان و اطلاعات هر مشتری را نیز شـــامل خواهد شــد.

وب سایت های فروشگاهی زاوش امکــان اتصال به تمامی درگاه های پرداخت بانکی را نیز دارنــد و هر تعــــــداد درگــــاه بانکی که مشتری نیاز داشته باشد و مجـــوز آن را از بــــانک اخذ کرده باشد، قابل پیاده سازی می باشد.

وب سایت های سفارشی

کی دیگــر از وب سایت هایـــی که ما درزاوش اقـــــدام به توسعه آن خواهیم کرد، وب سایت های سفارشی خواهــد بود. همانطور که بالاتر تشریح شد، تمامی وب سایت های طراحی شده درزاوش دارای طراحی یکتا و سفارشی برای هر مشتری می باشند، اما منظور از این دسته از وب سایــــــت ها، ظاهر سفارشی شده نیست. بلکه امکاناتی است که از عرف وب سایت های شرکتی و فروشگاهی خارج می باشد.

معمولا مشتری این دسته از وب سـایت ها سازمان هـــایی هستند که می خواهند بخشــــی از فرایند ســــازمان کــــه به صورت کاغذی یا با استفاده از فایل اکسل انجام می شود را مکانیزه کنند و در قالب نرم افزاری تحت وب، نیازمندی خود را رفع کنند. دسته دیــــگر از مشتریـــــان این دستـــــه از وب سایت ها نیز استارت آپ هایی هستند که نیاز دارند ایــده ای جدید را با استفاده از بستر های نرم افزاری پیاده ســـازی کنند.

تمامی وب سایت های طراحی شده در زاوش قالبی اختصاصی دارند و برای هر مشتری جداگانه برنامه نویسی انجام خواهد شد.
 1. انتخاب طراح وب سایت نامعتبر
 2. طراحی سایت استاتیک
 3. تهیه هاست قبل از طراحی سایت
 4. طراحی گرافیکی وب سایت توسط گرافیست
 5. طراحی برای مدیر نه کاربر
 6. اصرار بر تکنولوژی خاص
 7. بستن قرارداد طراحی سایت بدون در نظر گرفتن سئو

اشتباهات رایج در طراحی سایت

Web design
six-line
website-img
six-line

مشتریان ما

Consulting
six-line

پشتیبانی سایت

Support
website-img
six-line

نمونه کار

Work Sampel

پشتیبانی سایت های طراحی شده توسط زاوش به مدت 6 ماه به صورت رایگان توسط تیم طراحی سایت زاوش انجام خواهد شد و پس از به اتمام رسیدن مدت پشتیبانی رایگان طی قراردادی سالیانه پشتیبانی سایت تمدید خواهد شد.

مواردی که در قالب پشتیبانی انجام می شود شامل موارد زیر می باشد:

 • رفع مشکلات احتمالی دیده شده در سایت
 • آموزش و رفع اشکال کاربران در بارگزاری محتوا
 • گرفتن بک آپ منظم از دیتاهای سایت
 • پاسخگویی و پشتیبانی در لحظه
 • مشاوره تلفنی دررابطه با تولید محتوا و سئو سایت
 • انجام تغییرات جزیی و ظاهری مورد نظر کارفرما

وب سایت های طراحی شده در زاوش تا 6 الی 12 ماه پشتیبانی رایگان دارند که شامل رفع کلیه عیب های وب سایت و همچنین تغییرات جزیی وب سایت می باشد.

در کلیه وب سایت های طراحی شده زاوش تمام اصول سئو تکنیکال و سئو onpage رعایت خواهد شد.

بعد از اتمام طراحی وب سایت یک پنل مدیریتی در اختیار مدیر سایت قرار خواهد گرفت و آموزش های لازم جهت به روزرسانی محتوای وب سایت داده خواهد شد.

وب سایت های شرکتی بین 3 الی 4 هفته و وب سایت های فروشگاهی بین 6 الی 8 هفته به اتمام می رسند؟

خیر، کلیه وب سایت های زاوش به صورت اختصاصی و برای هر مشتری جداگانه طراحی می شوند.

علاوه بر هزینه طراحی وب سایت، فقط هزینه خرید هاست و دامنه با کارفرما می باشد که کارشناسان زاوش در خرید هاست و دامنه شما را راهنمایی خواهند کرد.
سوالات متداول
Questions
six-line
website-img
six-line
ثبت نظر
Register
علی عبادیان
3/21/2022 11:22:16 PM
سلاممی خوام یه وب سایت درست کنم هزینه وب سایت چقدره؟
زاوش
6/14/2022 12:00:00 AM
سلام. لطفا با شماره 02144897916 تماس بگیرید یا شماره تلفن خود را ارسال بفرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.
وینزا
12/4/2021 7:18:55 PM
با سلام و عرض ادب واقعا عالی سپاس از سایت و تیم خوبتونامید وارم همیشه با این قدرت کار رو پیش ببرید تا بتونیم همیشه از مقالات مفیدتون استفاده کنیم.با تشکر فراروان
زاوش
12/19/2021 12:00:00 AM
سلام. خوشحالیم که مطالب وب سایت براتون مفید واقع شده
جعفری
5/2/2021 10:05:05 AM
سلام. ما یه سایت شرکتی می خوایم. چطور باید کار رو شروع کنیم؟
زاوش
سلام. لطفا با شماره 02126910970 تماس بگیرید تا همکاران ما در رابطه با طراحی وب سایت، شما را راهنمایی کنند
محمد
1/13/2021 1:59:09 PM
سلام. برای طراحی سایت شرکتی از قالب آماده استفاده می کنید یا به صورت اختصاصی برنامه نویسی میشه؟
زاوش
1/14/2021 12:00:00 AM
با سلام. کلیه وب سایت های طراحی شده در زاوش (چه سایت های شرکتی، چه فروشگاهی) به صورت اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می شوند و از قالب های آماده جهت طراحی سایت استفاده نمی شود.
پیام
12/25/2020 11:14:49 AM
سلام. ما یه سایت وردپرسی داریم که میخوایم ارتقا بدیم،چطور میتونیم با شما کار کنیم
زاوش
12/26/2020 12:00:00 AM
با سلام. جهت همکاری با زاوش در زمینه طراحی سایت با تلفن های شرکت تماس بگیرید.
ناصر رحیمی نژاد
12/16/2020 11:01:12 PM
سلام می خوام یک وب سایت طراحی کنم. ممکنه راهنمایی کنید که چطور باید با مجموعه شما کار کنم؟
زاوش
11/3/2020 12:11:41 PM
سلام. لطفا با شماره تلفن های شرکت که در پایین سایت و صفحه تماس با ما وجود دارد تماس بگیرید تا همکاران ما، شما را راهنمایی کنند؟
کیان آرت
12/16/2020 11:01:12 PM
سایت خوبی دارید امیدوارم که موفق باشید
زاوش
10/2/2019 1:02:22 PM
ممنون از شما
محسن ندافی
12/16/2020 11:01:12 PM
سلام. هزینه طراحی یک سایت فروشگاهی چقدر است و آیا این امکان وجود دارد که ابتدا یک وب سایت غیر فروشگاهی برامون طراحی کنید بعدش سایت رو ارتقا بدیم؟
زاوش
11/10/2020 3:00:37 PM
با سلام. بله این امکان در وب سایت های زاوش وجود دارد که در ابتدا وب سایت غیر فروشگاهی سفارش دهید، سپس وب سایت خود را به سیستم فروشگاهی ارتقا دهید. برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی سایت با دفتر زاوش تماس بگیرید تا کارشناسان ما، شما را راهنمایی کنند.
امیر سالارزاده
12/16/2020 11:01:12 PM
مزیت استفاده از وب سایت اختصاصی به نسبت استفاده از سیستم های مدیریت محتوا چیست که شما به صورت اختصاصی طراحی رو انجام میدید؟
زاوش
10/2/2019 1:01:19 PM
با سلام. به صورت کلی نمی شود مزیتی برای سیستم مدیریت محتوای آماده یا اختصاصی بیان کرده بلکه مورد به مورد متفاوت است و با توجه به هر کسب و کار و موقعیت آن پاسخ به این سوال متفاوت می باشد. اما در حالت کلی و برای اکثریت وب سایت ها تفاوتی نمی کند که از کدام یک استفاده شود بلکه مهم این است که سایت به درستی پیاده سازی شود و استانداردهای طراحی وب سایت و سئو در آن رعایت شود.
داوود
12/16/2020 11:01:12 PM
سلام آیا برای یک بوتیک پیشنهاد می کنید وب سایت فروشگاهی طراحی شود؟
زاوش
11/3/2020 12:07:24 PM
با سلام. مطمئن باشید اگر امروز اقدام به طراحی سایت برای کسب و کار خودتون نکنید، 5 سال آینده به شدت از بازار آنلاین عقب افتاده اید و آن زمان دیگر رقابت خیلی سخت تر شده است. طراحی وب سایت کاری است که به هر حال برای هر کسب و کاری باید انجام شود و هرچه زودتر این اتفاق بیفتد باعث می شود تا در رقابت برای کسب جایگاه در گوگل، امتیاز بیشتری از رقبا داشته باشید.
ثبت نظر
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده خواهد شد.
contact-us-img

درباره زاوش:

شرکت مشاوران سیستم های پیشرفته زاوش علاوه بر خدمات طراحی سایت، نرم افزارهای موبایل و سئو به شما کمک می کند تا کلیه فرایندهای سازمانی خود را مکانیزه کنید و کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

نشانی:

تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، کوچه دوم، پلاک 15