website-img
six-line

نرم افزار مدیریت ریسک

زاوش

نرم افزار مدیریت ریسک

شرکت زاوش توانمندي طراحی نرم افزار اختصاصی برای سازمان‌ها را دارا می‌باشد. با توجه به آن‌كه راهكارهاي ارائه‌شده مطابق با نيازهاي خاص سازمان‌ها توسعه مي‌يابد، نیازمندی‌ها را بسيار بهتر از نرم‌افزارهای آماده موجود در بازار پاسخ مي‌دهد. متخصصان شركت زاوش با ماهيت کسب و کارها آشنا هستند و راه‌حل تحویلی آن‌ها منطبق بر نیازمندی‌های خاص سازمان‌ها می‌باشد.

نرم افزار مدیریت ریسک به سفارش واحد HSE شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران طراحی و توسعه داده شده است. تا به وسیله این نرم افزار شرکت های پیمانکار شدت و احتمال ریسک ها را وارد نمایند و عدد ریسک توسط نرم افزار محاسبه شود.

نرم افزار مدیریت ریسک زاوش تحت وب می باشد و طراحی اپلیکیشن موبایل این نرم افزار نیز توسط شرکت زاوش به انجام رسیده است

امکانات نرم افزار مدیریت ریسک

در این نرم افزار کلیه ریسک هایی که واحد HSE شناسیی کرده است به تفکیک پروژه، عملیات، فعالیت و مرحله انجام کار در نرم افزار مدیریت ریسک توسط راهبر سامانه ثبت شده است.

امکان مدیریت اقدامات کنترلی برای هر یک از ریسک ها در این نرم افزار وجود دارد و شرکت های پیمانکار می توانند شدت و احتمال رخداد ریسک را قبل و بعد از اقدامات کنترلی وارد نمایند.

امکان تبادل پیام بین کاربران، از دیگر امکانات این سامانه می باشد

نرم افزار مدیریت ریسک زاوش این امکان را دارد تا ناظر هایی جهت نظارت بر ورود داده های شرکت های پیمانکار، تعریف کرد. این ناظر ها قادر به تایید، رد و ویرایش ریسک های وارد شده توسط شرکت های پیمانکار می باشند

شرکت های پیمانکار قادر خواهند بود تا ریسک هایی که توسط راهبر سیستم در سامانه تعریف نشده اند را پیشنهاد دهد تا در صورت تایید راهبر سامانه، به ریسک های هر مرحله اضافه شود

contact-us-img

درباره زاوش:

شرکت مشاوران سیستم های پیشرفته زاوش علاوه بر خدمات طراحی سایت، نرم افزارهای موبایل و سئو به شما کمک می کند تا کلیه فرایندهای سازمانی خود را مکانیزه کنید و کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

نشانی:

تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، کوچه دوم، پلاک 15