طراحی سایت شرکتی
1398/05/20 - 0 نظر برای این مطلب ثبت شده است

طراحی سایت شرکتی

امروزه اولین نقطه تماس شرکت ها با ذینعفان خود وب سایت شرکت می باشد. ذی نعفان ممکن است شامل مشتریان بلقوه ای باشند که در جستجوی محصول یا خدمتی هستند که کسب و کار شما آن را ارائه می دهد یا ممکن است در حال حاضر مشتری سازمان شما باشند و علاقه دارند اطلاعاتی از سازمان یا محصولات و خدمات شما داشته باشند یا ممکن است سرمایه گذارانی باشند که مایل هستند روی کسب و کار شما سرمایه گذاری کنند. همه این ذی نعفان باعث رشد سازمان می شوند پس اگر بتوانیم در اولین نقطه تماس و اولین ورود آن ها به وب سایت، نظر آن ها را جذب کنیم، خواهیم توانست رشد روزافزون سازمان را تضمین کنیم.

15 سال پیش اگر یک شرکت وب سایت داشت و بر روی کارت ویزیت خود آدرس یک وب سایت را نیز قرار میداد کافی بود و حتی داشتن یک صفحه html ساده به عنوان یک وب سایت کافی بود زیرا خیلی از رقبا این امکان را نداشتند. اما امروزه داشتن وب سایت همانند داشتن خط تلفن برای شرکت می باشد. همانطور که امروزه نداشتن تلفن برای یک شرکت موضوعی عجیب است، نداشتن یک وب سایت استاندارد نیز به همین صورت می باشد. امروزه نه تنها دیگر یک صفحه html ساده برای معرفی یک شرکت مناسب نمی باشد بلکه داشتن یک وب سایت غیر استاندارد توسط مخاطبان شرکت غیر قابل قبول می باشد.

مشاوره طراحی سایت شرکتی

جهت مشاوره رایگان برای طراحی وب سایت شرکتی با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

26910970(021)

ویژگی های وب سایت شرکتی

یک وب سایت شرکتی با توجه به نوع مخاطب هایی که دارد باید ویژگی هایی داشته باشد که در ادامه به بیان این ویژگی ها می پردازیم

طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو)

نمایش درست وب سایت در موبایل، تبلت، ساعت های هوشمند و دیگر دستگاه ها جز یکی از ویژگی های تمامی سایت های طراحی شده توسط زاوش می باشد. روز به روز تعداد کاربران دسکتاپ وب سایت ها کم شده و به تعداد کاربرانی که با تلفن های هوشمند وب سایت را مشاهده می کنند اضافه می گردد. از این رو وب سایت های شرکتی زاوش به گونه ای طراحی می گردد که در تمامی ابزار ها نمایشی مرتب و زیبایی داشته باشد.

طراحی اختصاصی

نمونه کاری شرکت زاوش گواهی این مطلب می باشد که ما به هیچ وجه از طرح های تکراری برای پروژه ها استفاده نمی کنیم و هر پروژه به صورت منحصر به فرد طراحی خواهد گردید. در شروع پروژه ها وب سایت های مورد پسند مشتریان را دریافت کرده و با سلیقه مشتریان آشنا می شویم و بر اساس سلیقه مشتریان، نوع کسب و کار مشتری و المان های سازمان، طرحی منحصر به فرد برای هر مشتری پیاده سازی خواهد شد.

محصولات و خدمات شرکت

محصولات و خدمات شرکت باید به گونه ای شفاف و در جای درست به کاربران وب سایت نمایش داده شود. شرکت زاوش با پنل مدیریتی راحتی که در اختیار سازمان ها قرار می دهد، این امکان را در اختیار مشتریان خود گذاشته است تا اپراتورهای شرکت به راحتی بتوانند با وب سایت کار کنند و محصولات و خدمات خود را به روز رسانی نمایند. امکان ایجاد بی نهایت تصویر برای هر محصول و خدمت و امکان انتشار در شبکه های اجتماعی از دیگر ویژگی های بخش خدمات و محصولات می باشد.

گالری تصاویر

گالری تصاویر یکی از امکانات مهم وب سایت های شرکتی می باشد تا با بارگذاری تصاویر وب سایت خود را به شکلی جذاب تر و زیبا تر به نمایش بگذارند. امکان گروه بندی و زوم کردن و بزرگ کردن تصاویر از ویژگی های وب سایت های شرکتی می باشد.

تماس با ما

بسیاری از مشتریان برای یافتن اطلاعات تماس به وب سایت شرکت مراجعه می کنند. اطلاعات تماس و لینک صفحه تماس با ما باید به گونه ای باشد که کاربر برای پیدا کردن آن دچار سردرگمی نشود و جلوی چشم کاربر باشد. همچنین استفاده از نقشه گوگل در بخش تماس با ما و استفاده از فرم تماس با ما از دیگر ویژگی های بخش تماس با ما می باشد.

درباره ما

یکی از بخش های مهم سایت های شرکت بخش درباره ما می باشد. در این قسمت باید اطلاعات مربوط به شرکت و سازمان به خوبی نمایش داده شود. این صفحه می تواند به بخش های مختلفی تقسیم شود. بخش هایی مثل معرفی کارکنان شرکت، افتخارات شرکت، تاریخچه، گواهینامه های دریافت شده و ... .

اخبار شرکت

این بخش از وب سایت نیز تاثیر بسیار زیادی برای تعامل با بازدیدکنندگان سایت دارد. در بخش اخبار و رویدادهای شرکت می توان خبر ها را طبقه بندی کرد و اخبار مهم شرکت را اطلاع رسانی کنید. اخباری همانند شرکت در نمایشگاه ها، تولید خط تولید محصولات جدید، تغییر آدرس شرکت، اطلاعیه مجمع عمومی شرکت، ساعات کاری شرکت در مناسبت های خاص و ... از جمله اخباری هستند که می توانید در این قسمت قرار دهید.

رعایت اصول سئو

رعایت اصول سئو و استانداردهای سئو هنگام کد نویسی سئو یکی از پارامترهای مهم سایت های شرکتی می باشند. زیرا باعث می شود تا با جستجوی کلمات کلیدی توسط بازدیدکنندگان در نتایج جستجو گوگل جایگاه مناسبی داشته باشند

امنیت وب سایت

امنیت وب سایت یکی از نکات مهم مخصوصا برای شرکت های بزرگ می باشد. به طور کلی امنیت یک مفهوم نسبی می باشد. تمام اعضای تیم طراحی سایت زاوش دانش برنامه نویسی بالایی دارند و این دانش آن ها سبب گردیده تا سیاست های امنیتی را به گونه طراحی کنند که به راحتی نتوان به وب سایت نفوذ کرد.

سرعت بالای سایت

امروزه رفتار بازدیدکنندگان با 10 سال پیش متفاوت شده است و کاربران عادت کرده اند تا سایت ها و نرم افزار ها با سرعت بالایی کار کنند. از این رو اگر وب سایت سرعت خوبی نداشته باشد و کند باشد باعث می شود تا کاربران زیادی را از دست بدهیم.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی

در این قسمت تعدادی از نمونه کار وب سایت های شرکتی طراحی شده توسط شرکت زاوش را مشاهده می کند.

نظر (0)

ثبت نظر
پیغام شما با موفقیت ثبت گردید، پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.